Pramogos

Klimato kaita ir mokytoja vandalė || Laikykitės ten su Andriumi Tapinu || S04E04

Šįkart „Laikykitės ten“ viena aktualiausių šių dienų problemų - klimato kaita. Kaip šešiolikmetė Gretą Thunberg sugebėjo atkreipti pasaulio dėmesį į klimato kaitą labiau nei visi Ledynmečio filmai kartu sudėjus?
Savaitės apžvalgoje „Laisvės kalvos“ fragmentas, Karbauskio 12 eurų ir moksleivių skolinimas.
Svečiuose televizijos ir radijo laidų vedėja, sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus!
➤ Pokalbis su Aleksandru Pogrebnojumi: ltplayer.info/show/NFY3Z2N5VWl1QnM.html
➤ Pokalbis su Vlada Musvydaite: ltplayer.info/show/WTdIN09hbFY2Nmc.html
💵Remkite Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
🔜LAIKYKITĖS TEN FILMAVIMAI:
10.10 Joniškyje: bit.ly/2m0db8R
10.16 Marijampolėje: bit.ly/2mmLIPk
10.24 Kelmėje: bit.ly/2VkiQUO
10.31 Kaišiadoryse: bit.ly/30PXS1n
🎉12.21 NAUJAMETINIS LAIKYKITĖS TEN ŠOU ŠIAULIŲ ARENOJE: bit.ly/2mFoN1e
#LaisvesTV
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥FACEBOOK „Laikykitės ten“: laikykitesten
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTplayer SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai 

 1. Kęstutis Paulionis

  Kęstutis Paulionis

  Prieš dieną

  Tk atrajotojai 'gamina' metaną, kiaulės nesiskaito. ir beje per burną didesnioji dalis išeina, jei neklystu. Galit paklausti Baisogalos Dvare įsikurusių mokslininkų.

 2. Linas

  Linas

  Prieš 4 dienas

  Reikia pamatuot, kiek šalis išmeta anglies dvideginio vienam žmogui. Jei UK ten savo š leido 3 amžius, tai Kinija ir Indija naujokės, bet ir jos stengiasi tai mažinti. O JAV sau ramiai toliau štampuoja 5+ litražo variklius...

 3. LeReQUeZ :*

  LeReQUeZ :*

  Prieš 8 dienų

  Grybauskaite pensijoj. reikia kviest ant kedudes ;)

 4. Rolandas Tautkevicius

  Rolandas Tautkevicius

  Prieš 8 dienų

  Nesu klimato kaitos ekspertas, bet labai domiuosi istorija. Kai pries 1000 metu Erikas Rudasis su savo vikingais pasieke Grenlandija ji buvo apaugusi misku, todel ir pavadinima toki dave Grenlandija- zalia zeme. Sis faktas sunkiai isipaiso i teorija apie labai leta naturalia temperaturos kaita.

 5. aleksas68

  aleksas68

  Prieš 8 dienų

  surakinti irkluotojai sėdėjo galeroje :)

 6. Vilius Karolis

  Vilius Karolis

  Prieš 8 dienų

  Pasirodo, jeigu kritiškai žvelgi į visą šitą Gretos isteriją, tiksliau nepasiduodi aklai tikėti, esi mažų mažiausiai vidurio amžiaus krizės kamuojamas baltaodis vyras ir priedo remi Putiną - pasakė vidutinio amžiaus baltaodis vyras vairuojantis Lotus'ą (tikro šalininko prieš globalinį atšilimą automobilis) ir soc. tinkluose dėl populiarumo bandantis varžytis su paaugliais. Jeigu rimtai, tai Laisvės TV rėmiau dar iki atsirandat 1 laidai, nes tykėjausi objektyvios informacinės laidos, o ne mušimo į vienus vartus, šiuo atveju leftistinio skiedalo, kuris mažai ką turi bendro su tolerancija ir objektyvumu. O to skiedalo čia randasi vis daugiau ir daugiau. Tai buvo pračiausia investicija per paskutinius metus.

 7. Asta Lab

  Asta Lab

  Prieš 8 dienų

  Ačiū, Andriau, už laidą ir ypač šią temą. Lietuvoje klimato krizės tema kalbėti yra drąsu ir kaip supratau nepopuliaru. Pati gyvenu Švedijoje kur požiūris yra absoliučiai kitoks, niekam nekyla klausimų, kad tai yra visus liečianti problema ir ją reikia spręsti visais lygmenimis, tiek asmeniškai tiek politiškai. Pabuvus kelias savaites LT ir pabendravus su žmonėmis šia tema man tikrai liūdna ir šiurpu, kokiam žemam sąmoningumo lygyje esame (Klimato krizės, žaliosios ekonomikos, rūšiavimo, perdirbimo ir atsakingo vartojimo aspektais). Turbūt mūsų genuose yra užkoduota misija priešintis naujovėms ir pokyčiams. Iki šiol tai lėmė mūsų kaip tautos išlikimą ir atsparumą besikeičiančioms politinėms ir kultūrinėms santvarkoms, bet gaila kad tas pasipriešinimo temperamentas išlenda ir ten kur nereikia. Bet aš tikiu Lietuva, tikiu čia gyvenančiais žmonėmis, kad po truputi sąmoningėsime ir rasim sprendimus į visus iššūkius. Ir ačiū visiems kas kantriai, be pykčio dalinasi žiniomis apie klimato krizę ir priemones jai stabdyti.

  • vaidas bulzgis

   vaidas bulzgis

   Prieš 8 dienų

   NETURI KĄ VEIKT. O TA GRETA EILINIS PIARAS DEBILIZMO.IR ŠIAIP VIEN KĄ REIŠKIA DEGANTI TAIGA. PRIE KO ČIA TA GRETA ,EILINIS PINIGUOČIŲ ŽAIDIMAS.

  • Vilius Karolis

   Vilius Karolis

   Prieš 8 dienų

   Gal Lietuvoje žmonės kiek atsparesni šitai visai masinei Gretos psichozei, kuri mažai susyjysi su ekosistema. O Švedijai gal tai labiau aktualu. Vis dėl tai labiausiai resursus švaistanti valstybė pasaulyje.

 8. 1MuchButteR1

  1MuchButteR1

  Prieš 8 dienų

  Disinfo apie ivykius JAV.

 9. SVIMAZfromD5

  SVIMAZfromD5

  Prieš 9 dienų

  Dėkui:) gal ne pati geriausia...bet smagiai;) beje...garsas puikus.

 10. Super Mania

  Super Mania

  Prieš 9 dienų

  Tapinai, kvaily, mokyto ne vandalė, o šiuolaikinė menininkė! Dažų šliūkštelėjimas buvo performancas - tokia šiuolaikinio meno rūšis. Dažai vandeniniai - pirmas lietus nuplovė!

 11. Sarunas Snipas

  Sarunas Snipas

  Prieš 9 dienų

  Grenlandijos ir antarktidos ledas jau yra vandenyje. Jei visas ledas ištirptu , kad ir kiek ten bebūtų tų megatonų, vandens lygis nepakiltų nei per milimetrą.Įsidėkit kubelį ledo į vandens stiklinę ir palaukit kol ištirps, pažiūrėkit kiek pakilo. Klimato atšilimas yra dar vienas lochatronas. Žmogaus veikla planetos klimatui įtakos sudaro apie 1 procentą.

  • Sarunas Snipas

   Sarunas Snipas

   Prieš 9 dienų

   geriau į temą ką nors..

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   fake komentatoriau tu

 12. Kri Per

  Kri Per

  Prieš 9 dienų

  Ko jiums taip Rusia ne patinka

  • Kri Per

   Kri Per

   Prieš 7 dienų

   @vaidas bulzgis Ka tu cia pisi kam jems dekt taiga jaigu cia jiu teritorija

  • vaidas bulzgis

   vaidas bulzgis

   Prieš 8 dienų

   TAIGI TAIGA PADEGĖ. PRIEŠ TAI EKOLOGIJA ATRODO JUOKINGA

 13. Mantas G.

  Mantas G.

  Prieš 9 dienų

  nu jau tikrai nera del ko spaust prenumeruoti.

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   nežiūrėk

 14. Paulius VNO SQL

  Paulius VNO SQL

  Prieš 9 dienų

  Gerai, kad nesu rėmėjas, nes už šią klimato kaitos laidelę reikalaučiau refundo :) Kažkoks iškarpų iš užsienio tv kratinys, vidurinės mokyklos sienlaikraščio lygio Be to, ne viskas ten taip paprasta, ypač kai po rūpesčiu aplinka slepiasi Švedijos soc. bebrai, profsąjungos, PR specialistai bei energetikos gigantai. ltplayer.info/show/OUpwazhJeDFDQ2c.html

  • Paulius VNO SQL

   Paulius VNO SQL

   Prieš 9 dienų

   @Gintaras Juozaitis niekur nerašiau, kad kalbėti negalima. Problema, mano nuomone, paviršutiniškas kalbėjimas apie sudėtingus dalykus. Zarasų kultūros namams gal ir gerai, bet auditorija platesnė.

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   nori pasakyti, kad dėl to negalima kalbėti apie pasaulines problemas? Tai liečia mus visus ir bet koks tokio tipo problemų viešinimas yra teigiamas reiškinys. Kas norės pasiskaitys daugiau, pone mokslininke.

 15. LaisvėsTV

  LaisvėsTV

  Prieš 10 dienų

  🔜LAIKYKITĖS TEN FILMAVIMAI: 10.10 Joniškyje: bit.ly/2m0db8R 10.16 Marijampolėje: bit.ly/2mmLIPk 10.24 Kelmėje: bit.ly/2VkiQUO 10.31 Kaišiadoryse: bit.ly/30PXS1n 🎉12.21 NAUJAMETINIS LAIKYKITĖS TEN ŠOU ŠIAULIŲ ARENOJE: bit.ly/2mFoN1e

 16. Vaidas Markevičius

  Vaidas Markevičius

  Prieš 10 dienų

  Kazkas su laida blogai darosi - tie APGAILETINI angliski iterpimai tokie neidomus, per ilgi, nejuokingi netgi kartais kad nori sakyti wtf ? Cia jau kazkoks praktikantas redaguoja laida, greiciau pakeiskite ji kitu. Ir apskritai mazai informacijos apie pacius Zarasus, kaip gyvena, kas pasikeite, nes ankstesneje laidoje buvo kritikuojama valdzia uz darbus/nedarbus..

  • A V

   A V

   Prieš 10 dienų

   Tas net nežinau kokios trukmės klipukas su šuniukais... kaip žiūrėt kol ant sienos dažai nudžius O_o ...

 17. Lukas Cicevičius

  Lukas Cicevičius

  Prieš 10 dienų

  Obama pasirašė, tačiau senatas nepatvirtino, todėl juridiškai tas parašas negaliojo, todėl Trump atšaukimas nieko nereiškia ir nereiškė.

 18. Rob B

  Rob B

  Prieš 10 dienų

  21:50 @LaisvėsTV Negražu apkirpti epizodą. Greta ir yra psichiškai ligotas vaikas, ta patvirtinus yra ir pati, ir jos mama. Butterflies and rainbows yra gerai, bet ar į klausimą „Kaip paskatinti žmones atkreipti dėmesį į klimato kaitą ir imtis veiksmų?“ tikrai atsakytumėte „Pasiimkime entuziastingą psichiškai ligotą mergaitę, parodykime ją visai pasauliui ir juos sugraudinę pasakykime, kad dabar reikia daryti taip ir taip, juk jūs nesat monstrai galintys prieštarauti šiai mergaitei, a?“.. Michael Knowles tai ir pateikė kaip faktą, o ne kaip įžeidimą ar repliką, o čia kažkodėl visi dabar kelia isterija. Ar dabar kai faktas yra nepatogus ar kažkam nepatinka nebegalima jo skelbti ir už tai reikia pasmerkti žmogų? Galėtumėt parodyti visą epizodą, kur leftistas prasprogsta televizijoje ir pavadinęs Michal'ą nesubrendeliu pats šūkauja ir trypia kojytėmis kaip koks saldainio negavęs vaikas. Facts don't care about your feelings.

  • Sarunas U

   Sarunas U

   Prieš 7 dienų

   Yankis.Nuo kada raidos sutrikimai nėra psichinė liga ? Ištrauka iš sisteminių ligų sąrašo: 5 SKYRIUS - PSICHIKOS IR ELGESIO SUTRIKIMAI (F00-F99) -PSICHOLOGINĖS RAIDOS SUTRIKIMAI (F80-F89) - F84.5 Aspergerio (Asperger) sindromas. Tai neaiškios nozologinės reikšmės sutrikimas, apibūdinamas tomis pat kokybinėmis socialinio bendravimo anomalijomis, kaip ir autizmas, kartu su ribotu, stereotipiniu bei pasikartojančiu veiklos ir interesų ratu. Sutrikimas skiriasi nuo autizmo tuo, kad nėra bendro kalbos ar pažinimo raidos sulėtėjimo arba atsilikimo. Šis sutrikimas dažnai siejamas su dideliu vaiko nerangumu. Labai dažnai anomalijos išlieka ir paauglystės periodu bei suaugus. Ankstyvuoju suaugusio žmogaus gyvenimo periodu kartais pasitaiko ir psichozės epizodų. Autistinė psichopatija Šizoidinis sutrikimas vaikystėje Kitas dalykas, ji serga dar ir OCD (obsessive compulsive disorder), bei selektyvus mutizmas. Ir prie ko čia tavo išvardinti žmones ? Tai yra daugybė žinomų žmonių kurie sirgo vienokia ar kitokia psichine lyga, Pvz. Ludwig van Beethoven (bipolinis sutrikimas), Michelangelo (autizmas), Izaokas Niutonas (bipolinis kartu su psichoze, o dėl aspergerio tai niekas nepatvirtino pagal mokslininkus tai tai labai silpna tikimybė), Vincentas Van gogas (ŠIZOFRENIJA) ir t.t. ir t.t. Tai ką šie žmonės negali sirgti psichinėmis ligomis nes jie genijai ar/ir daug pasiekę ? Dėl tavo išvardintų žmonių pvz Enšteinas mažai tikėtina, kad turėjo aspergeri. Citata iš Dr. Glen Elliott, a psychiatrist at the University of California at San Francisco - "Einstein had a good sense of humor, a trait that is virtually unknown in people with severe Asperger syndrome, he does not fit the Aspergers profile.."

  • Yankis

   Yankis

   Prieš 8 dienų

   Tai kad Aspergerio sindromas yra raidos sutrikimas, o ne psichinė liga. Tokie vaikai turi socialinių sunkumų (tą matome ir iš emocingos Thunberg kalbos), o ne mąstymo. Mąsto jie daug aukštesniame lygyje nei įprastas tokio amžiaus žmogus. A. Hopkins, Bill Gates, Niutonas, Einšteinas - ar šie žmonės jūsų nuomone buvo psichiniai ligoniai? Nes jie turėjo nustatytą ar nenustatytą Aspergerio sindromą.

 19. Renatas

  Renatas

  Prieš 10 dienų

  Nepaminėjote svarbiausio dalyko,kuri gali padaryt kiekvienas.Valgyt mažiau supistos karvienos ir nereiks kirst amazonės miškų dėl sojos,kurią sušeria karvėms,nes žmonės negali be mcdonaldu. Eat less meat u fucks

 20. Nojus Lepecka

  Nojus Lepecka

  Prieš 10 dienų

  Nesąmonių kratinys, feikus prišaudytus iš visokių pakampių mėto ir neraudonuoja.

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   fake

 21. Audrius Petkevičius

  Audrius Petkevičius

  Prieš 10 dienų

  Kokie sios informacijos saltiniai??? Tipinis Jav demokratu bullshit. Ar tikrai toks jau laisvas tas laisves tv, Andriau?

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   fake

 22. Milda Skripke

  Milda Skripke

  Prieš 10 dienų

  Labai gera laida 👍

 23. Ktk1l

  Ktk1l

  Prieš 10 dienų

  Jeigu prieš 200 metų atmosferoje nebuvo C02, tai ir augmenija turėjo būti labai skurdi arba išvis jos nebuvo, nes C02 yra augalų maistas. Daugiausiai C02 išskiria vandenynai, dirvožemiai (du trečdalius), daug išskiria veikiantys vulkanai, žmonijos veikla yra niekis prieš pirmųjų išskiriamus kiekius, todėl anglies dvideginio koncentracija ore nepasikeitė nuo tų laikų, kai nebuvo pramonės. Klimatas milijonus metų keitėsi, keičiasi ir keisis, nepriklausomai nuo žemės skruzdėlių - žmonių norų, ilgai gyvenantys prisimena ir šiltus, ir šaltus laikotarpius. O Zarasai yra šaunuoliai, kad draugauja su Rusijos politikais.

  • Luqi Lu

   Luqi Lu

   Prieš 10 dienų

   skepticalscience.com/human-co2-smaller-than-natural-emissions.htm

 24. Godfath3rrr

  Godfath3rrr

  Prieš 10 dienų

  Unsubscribed. Laisvėstv pradėjo skleisti tipinį leftistinį šūdą.

  • aleksas68

   aleksas68

   Prieš 8 dienų

   like ir be tavęs apseisim

  • dzuze pe

   dzuze pe

   Prieš 10 dienų

   nori desnes? pasiknisk komentaruose, pilna alt-right linku.

 25. M G

  M G

  Prieš 10 dienų

  Zarasiškiai, nebijokit juoktis!

 26. lukas kazlauskas

  lukas kazlauskas

  Prieš 10 dienų

  Nusivyliau. Kitą kart dėkite nuorodas į mokslinius straipsnius ar bent mokslininkų pavardes, kurių nustatyta informacija remiatės.

  • RebellisSpiritus

   RebellisSpiritus

   Prieš 9 dienų

   cia papinui butu tas pats kas nustot ciulpt broileriui - kitaip sakant tai niekada neivyks

 27. Jurgita Mingailė

  Jurgita Mingailė

  Prieš 11 dienų

  Jei Europai nereikia žinoti apie "Brexitą, kam mums žinoti ir Europos atšilimą, jei Lietuviškai, ne bosiškai? Bet, juk UK jei nenori pati spręsti apie atšilimą, turėtų pasilikti sau svarus, nes ir kursas panašus ir mes nesikišime, žiniose atsiras vietos :)

 28. Modestas

  Modestas

  Prieš 11 dienų

  Liūdna, kad viskas pateikiama iš vienos pusės, respublikonai demonizuojami, tie, kas turi kitą nuomonę tai yra 'skeptikai' vidutinio amžiaus vyrai, typical left bullshit. Tarkim EU pasiekia savo tikslo, all green and stuff, nu ir ką? Tai kažką pakeis pasauliniu mastu? Ok aplink save nešiksim, turėsim sau švarų kampą, bet viskas taip pateikiama, lyg suinvestavę milijardus sustabdysim kažką pasaulyje. Pasakykit tai Kinijai ir Indijai, kuriom giliai nusispjaut ant visų šitų susirūpinimų ir dealų, jie kaip šiko į upes ir vandenynus taip ir šiks, o be jų įsitraukimo tai pinigų metimas į balą. Nes, tam, kad padaryti pokyčius pasauliniu mastu reikia viso pasaulio įsitraukimo, kas yra nerealu, o žala jau padaryta ir nieko nebepakeisim. Tai jūsų Gretų pasiūlymas būtų visiškai cuttinti iškastinį kurą, tapti veganais ir planeta susitvarkys. Good luck with that. Aišku žiūrint iš politinės pusės labai puikus naratyvas, arba tu gerietis, kuris nori išgelbėti motutę žemę ir jungiesi prie mūsų, arba tu vidutinio amžiaus vyras, Trumpo palaikytojas, nieko nesupranti ir ko čia puoli vargšą vaiką, kuris isteriškai rėkia ant visų TIKRAI neturėdamas jokio backgroundo ir politinio intereso. Aj dar tuo pačiu Brazilijai pasakykit, kad susitvarkytų miškus, jiems tikrai įdomu. Gaila, kad ši laida taip sugedo.

  • Gytis Sirgedas

   Gytis Sirgedas

   Prieš 6 dienų

   @Modestas taip, yra tik viena tiesa, o visa kita yra subjektyvios nuomonės ir laidos vedėjas perteikia savo nuomonę apie įvykius, ir tikiuosi, kad jis nepradės nuolaidžiauti kitų nuomonei, nebent ji būtų pagrįsta rimtais faktais ir įrodymais.

  • Modestas

   Modestas

   Prieš 7 dienų

   @Gytis Sirgedas kalbėjau būtent apie šitą epizodą, jog viskas buvo pateikta iš vienos pusės nepaliekant vietos diskusijai. Yra viena tiesa ir arba tu su ja sutinki, arba esi plakamas į krūvą su Klarksonu, Putinu, etc. Nesakau, kad kairės nereikia, tiesiog taip jau yra, jog šiais laikais kairė nemėgsta kitų nuomonių ir jai nereikia jokių argumentų, nors pozicionuoja save super tolerantiškais.

  • Gytis Sirgedas

   Gytis Sirgedas

   Prieš 7 dienų

   Vergovės panaikinimas, baudžiavos panaikinimas, 8 val. darbo diena, lygybė prieš įstatymą ir t.t.... Kaip manai, ar atsižvelgiant į laiką, kai tai įvyko, tai irgi buvo typical left bullshit?

  • Modestas

   Modestas

   Prieš 9 dienų

   @Gintaras Juozaitis vieną, nežinau kokia paranoja privertė čia mane užsipulti, bet nepataikei šį kartą, SENI

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   seni, kiek tu LTplayer paskyrų turi susikūręs? :DDD Atrodo, kad tavo gyvenimo tikslas apsiriboja komentavimu po Laisvės TV laidomis.

 29. Arturas Lkš

  Arturas Lkš

  Prieš 11 dienų

  wtf, kodėl būdamas rėmėjas turiu dar ir žiūrėti reklamas ? :/

 30. Vytautas Medeckis

  Vytautas Medeckis

  Prieš 11 dienų

  Ant tiek mediniai Andriau bejėriai, kad net skiedros lekia. Vietomis jau tik vienas žmogelis plojo. ( Greičiausiai pats scenaristas, daugiau niekam nebuvo juokingą.) Tai pat kvailai atrodo Andriau kritiką kitaip mastančių asmenų atžvilgiu. Jaučiasi, kad Laisvės komanda išvargo ir idėjų badas

  • Arturas Lkš

   Arturas Lkš

   Prieš 11 dienų

   biški Tapinas pavargęs atrodo...

  • Nyanko Sensey

   Nyanko Sensey

   Prieš 11 dienų

   Man atrodo jie paskubom laidas kuria kai i lrt pateko

 31. Klaudys

  Klaudys

  Prieš 11 dienų

  Kaip visada, dauguma dalyku melas, arba isgalvota....

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   Laimėjau!!!

  • Klaudys

   Klaudys

   Prieš 11 dienų

   @wwwelkam Lazinkis tu is ko nori durneli :D

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   Lažinuosi iš kairios sėklidės jog jeigu paprašysiu, kad parodytai, kokie moksliniai straipsniai įrodo jog Tapinas daug pamelavo - tai negausiu.

 32. monri club

  monri club

  Prieš 11 dienų

  “If you always do what you’ve always done, you always get what you’ve always gotten.” -Shitty Climate

 33. Daumaish

  Daumaish

  Prieš 11 dienų

  tapinas komentaruose apie jav politika grynai kaip koks CNN ar MSNBC. out of touch with reality

 34. Richardas Sopa

  Richardas Sopa

  Prieš 11 dienų

  LAbai džiaugiuosi dėl šios laidos. Ačiū, Laisvės TV.

 35. JackTheRocky

  JackTheRocky

  Prieš 11 dienų

  Tapinai, trumpo nemegsta visi, kas nemegsta nusikalteliu

  • Audrius Ket

   Audrius Ket

   Prieš 11 dienų

   Nuo kada siocialistai yra geradariai , o konservatoriai vagys ? Gal pasidomėk istorija

 36. Ed Jan

  Ed Jan

  Prieš 11 dienų

  Iš tokio protingai mastančio žmogaus kaip Andrius, nesitikėjau, kad puls ginti tos trenktus pasaulio "gynėjus". Net nesigilinant į jų absurdiškas idėjas, šlykštus pats faktas, kad suaugę moterys naudoja vaiką, savo politinėse žaidymuose. Juolab - nesveiką vaiką. O kalbant, apie idėjas - kuo jie atsibeldė į Ameriką, į progresivių žmonių forumą? Ne Jungtinės Valstijos, ir juolab - ne Švedija tarša pasaulį. Koks Libanas vienas išmetą į jūrą daugiau plastiko, nei visos progresivios pasaulio šalys, kartu paėmus. Kinija, su savo anglės elektrinemis dešimteriopai viršija visas išmetamo dioksido kvotas, kurios nusistatė sau visas civilizuotas pasaulis kartu. O kinai praktiškai baigė okupuoti Afrikos žemyną ir sparčiai vysto savo industrija jau ten. Tai, neužilgo Afrika taps aplinkos teršimo rekordininkų, vietoje Kinijos. (Savo ruožtu, vienas nedidelis vulkano protrūkis - šimtą kartų viršija visą žmonijos padaryta "žala")... Ir dėl tuo visi balti, vidutinio amžiaus vyrai turi jaustis kalti ir ašaruoti kartu su Greta??

  • Eugenijus Dolgovas

   Eugenijus Dolgovas

   Prieš 8 dienų

   Ir Indija vykdo ekspansijas į Afriką. Jai vietiniai gyventojai nelabai rūpi.

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 9 dienų

   @Ed Jan Citata iš antro linko. "Our calculation of volcanic emissions under “normal” conditions (this includes very large eruptions) of 65 X 10^12 g/ yr corresponds to only 0.22% of anthropogenic emissions." Vulkanų išsiveržimai yra įskaičiuota ir tą žinotai jei būtai skaitęs ką nurodžiau. Ir aš pažiūrėjau kiek Eyjafjallajökull išmetė CO2 ir tie liektuvai, kurie buvo nutupdyti ir neleista skraidyti, būtų išmetę daugiau nei tas vulkanas. Todėl aš klausiu antrą kartą iš kur gavai informaciją, kad vulkanai išmeta daugiau nei žmonija?

  • Ed Jan

   Ed Jan

   Prieš 10 dienų

   @dzuze pe norit pasakyt, kad Libanas yra progresivesnis )))

 37. Wolfiukaz

  Wolfiukaz

  Prieš 11 dienų

  Puiki laida, labai aktualia tema.

 38. Marius Stanevicius

  Marius Stanevicius

  Prieš 11 dienų

  Daug teisingų minčių. Pagarba, Laisvės TV!

 39. vartosena

  vartosena

  Prieš 11 dienų

  Gana sunku klausyt, kai kiekvienam sakiny įkišama po nesusijusį juokelį. Tema rimta, buvo galima ir rimčiau pakalbėt

 40. Džeris Monmorensis

  Džeris Monmorensis

  Prieš 11 dienų

  Stebiuosi, kiek čia subėgo visokių sąmokslo teorijų šalininkų. Prie ko čia Greta ir mistiniai jos valdytojai? Netikite, kad mergaitė gali būti nuoširdi, tikėdama, kad pasaulis tampa dideliu šiukšlynu, kad žmonės be saiko naudoja gamtinius resursus atgal grąžindami tik nuodingas atliekas? O gal apsidairykite aplinkui? Beje, ne apie Gretą čia laida, o apie mūsų visų atsakomybę už motušę Žemę, kurioje gyvename. Tikrai labai tikiuosi, kad tokių nihilizmo idėjų pritvinkusių rėksnių yra tik mažuma.

  • vaidas bulzgis

   vaidas bulzgis

   Prieš 8 dienų

   @Algirdas Norkus NEPARADOKSAS. O TIK ,KAS VALDO PASAULIO PINIGUS PROJEKTAS. KIEK ŠŪDO MALA ,NET ŠLYKŠTU. KAŽKĄ PASAULIO TURTINGIEJI REZGA. PERAS PRIEŠ KAŽKĄ BAISAUS. UZTAT MŪSŲ POLYTIKAI , GERĄ PROGĄ RADO KAIP PINYGŲ PARINKT.

  • dzuze pe

   dzuze pe

   Prieš 11 dienų

   Turbut nedaziurejo iki vietos kur telefonine parama tokiems reklamuojama.

  • Algirdas Norkus

   Algirdas Norkus

   Prieš 11 dienų

   Pirmiausiai reikėtų nepamiršti kad ji autistė lengvai sugrenti informaciją tarsi kempinė vandenį. Galbūt ji ir nuoširdžiai tiki tuo ką daro bet žalios energetikos pramonės lobistai galingi ir jiems kaip oras reikalingi tokie taikos balandžiai. Paradokslas bet kodėl neatsiranda tokių Gretu iš afrikos ar kinijos o būtent stipriose išsivysčiusiose šalyse

 41. Algirdas Norkus

  Algirdas Norkus

  Prieš 11 dienų

  Apgailėtina. Per pastaruosius kelerius metus laisvės tv labai suprastėjo. Tiesiog tūlas leftistinis ruporas kad net baisu 100 kartų gėriau Bačiulio&Ramanausko prodcast. Kodėl bijoma parašyti tiesos apie šventąją mergaitę Gretą? Bačiulio&Ramanausko praeitame epizode gražiai buvo demonstruota mergaitės valdytojai

  • dzuze pe

   dzuze pe

   Prieš 11 dienų

   "Kodėl bijoma parašyti tiesos" Gali jau nustot tyciotis is saves.

  • Algirdas Norkus

   Algirdas Norkus

   Prieš 11 dienų

   @edgaras meskauskas Tai tik tavo nuomonė

  • edgaras meskauskas

   edgaras meskauskas

   Prieš 11 dienų

   Algirdas Norkus as dar karta sakau jog tai nera pagal tave ar mane ar pagal baciuli. Kalba eina apie faktus. Baciulis ju nemato ir nenori matyti. Beje ramanauskas intelektualesnis uz ji. Baciulis labai daznai daug kalba bet nieko nepasako

  • Algirdas Norkus

   Algirdas Norkus

   Prieš 11 dienų

   @edgaras meskauskas Neapsakomai trumparegiškas požiūris tarsi iš 3-4 klasės. Jeigu ne pagal mane tai sąmokslo teorijos ir pezalai lyg viskas turi būti pagal vieną neginčijamą tiesą

  • edgaras meskauskas

   edgaras meskauskas

   Prieš 11 dienų

   Algirdas Norkus saknys tame jog baciulis neziuri ne i faktus o ziuri tik i tai kaip issivartyti ir pateisinti viena ar kita dalyka

 42. BlueberryCandy

  BlueberryCandy

  Prieš 11 dienų

  lol "dėl žemės" aš ne tik langus daužyčiau. be radikalių pokyčių planetos neišgelbėsim 🌏🌍🌎

  • Kristijonas Raudys

   Kristijonas Raudys

   Prieš 9 dienų

   @BlueberryCandy tu čia rimtai? Ar tu supranti, kad esi kiaurai priskiestas/a propagandos ir kalbi naratyvu kurio net nesupranti. Juk akivaizdu kad žeme po 12 metų nebus amen, tai kam tada taip sakyt? Juk tikrai ne tam, kad sukeltum masine histerija ir priverstum žmones mažiau mąstyti racionaliai ir periimti "žemei pzdc' filosofiją. O juk žmonės kurie neigia atšilimą, beveik nei vienas iš jų nedaro to iš pikto, jie tiesiog jaučia, kad dauguma faktų susijusių su Klimato atšilimu (pvz: Žinomų klimato mokslininkų prieštaravusių atšilimui) kelia nerima ir atrodo kad esmė yra ne išspręsti problemą, o užsidirbti pinigų

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   @dzuze pe Praeina, nes visus komentarus parašė Bačiulis iš skirtingų paskyrų.

  • BlueberryCandy

   BlueberryCandy

   Prieš 10 dienų

   @Aštrusis_dantis awww mažutį inceliuką sutriggerinau..? vargšiukas.. 😘

  • Aštrusis_dantis

   Aštrusis_dantis

   Prieš 10 dienų

   Pabandyk išdaužyti mano langus - galėsi su ramentais vietoj automobilio keliauti.

 43. D. NOX

  D. NOX

  Prieš 11 dienų

  Beje, 71 - 72 - 73 metais žiemos buvo šiltos, be sniego. Ar tik aš prisimenu? 9 - to dešimtmečio pradžioje irgi. Pamenu vasarį buvo +12. O 2001 - ais žiema buvo tokia šalta, kad net dienomis buvo iki - 18. Bet greta jums viską paaiškins. Piaro kūrėja.

  • D. NOX

   D. NOX

   Prieš 10 dienų

   @wwwelkam Gal žudykis tu geriau. Man ir taip jau nedaug liko. O va tamstelė dar ilgai bezdėsi ir deguonį naudosi. Apie ką nors rimtesnio bus galima pakalbėti dar po kokių 30 - ies metų. Sėkmės.

  • tomas dauksa

   tomas dauksa

   Prieš 11 dienų

   wwwelkam tu su savo petardom Ir sukelei ta atsilima :D tai dabar pat eik Ir nusizudyk (tik nesugalvok susideginti)

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   @D. NOX Jeigu taip smarkiai rūpi didelė populiacija tai pradėk nuo savęs ir nusižudyk. O dabar rimčiau. Aš gimęs 1990 metais ir per mano gyvenima pastebėjau jog vaikystėje per naujus metus visada galėjau įsmeigti petardas į sniegą. Kiek vėliau kartais nebūdavo sniego per naujus. O dabar kartais per naujus būna sniego. Pasakymas, kad prieš 50 metų per naujus nebuvo sniego kaip ir šiemet, nieko nereiškia. O gal norėjai pasakyti jog 1971-ais metais žiema buvo šilta tai galim ignoruoti moklslininkų išvadas ir perspėjimus? Jeigu nepatinka aktivistai - tai gerai neklausyk jų. Aš pats jų nemėgtu, bet ignoruoti mokslininkus ir galvot jog žinai geriau va čia jau blogai

  • D. NOX

   D. NOX

   Prieš 11 dienų

   @wwwelkam Kažkodėl žiemos be sniego arba beveik be sniego tapo aktualu tik dabar. Kodėl tuomet niekas nieko nematė? A, dabar tapo madinga būti aktivistu dėl klimato kaitos. Ir dar tiesa, kad populiacija tais laikais buvo... 1983 - ais žmonių gyveno 4 milijardai. Šiandien truputį daugiau. Beveik dvigubai. Ir galvojate, jog didindami ir didindami populiaciją nesusilauksite liūdnų pasekmių?

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   Ir ką tu tuo norėjai pasakyti?

 44. Nojus K

  Nojus K

  Prieš 11 dienų

  12: 21 A. Tapinas neskiria knygos vertės nuo jos finansavimo šaltinio. Aišku, ant valstiečių stumti smagu, bet vaikiškos knygos nuo to blogomis netampa. Teisinėje valstybėje nesivadovaukime gandais ir bukomis sąmokslo teorijomis: VRK išsiaiškino, kad projektas „Švieskime vaikus“ nėra LVŽS reklama bit. ly /2VlNz3R, o VMI nerado jokių pažeidimų bit. ly/ 2LPksD5 Dar daugiau, seniau purvasklaidos skleistas Karbauskio juodinimas pasirodė neturintis nieko bendro su realybe: žemė įsigyta teisėtai bit. ly/ 2o5q9Ul , automobilis Kildišienės mamai nuomotas nepadarant pažeidimų bit. ly/ 2Vek6J0 , dalinant tautinius kostiumus nepadaryta nieko blogo bit. ly/ 30Kuae9 Valstiečiai daug dirba ir natūralu, kad kartais klysta, bet faktų neatitinkantis valstiečių juodinimas turi liautis. Tai naudinga tik nieko naudingo negebantiems pasiūlyti populistams liberalkonservatoriams. Viskas, ką jie sugeba - apkaltinti valstiečius draudimų politika nors patys praėjusią savaitę siūlė drausti elektronines cigaretes www. lrytas. lt/verslas/rinkos-pulsas/2019/10/04/news/kontroles-skyles-bandys-kamsyti-nauju-draudimu-12061825 ir griežtinti žemės įsigijimo draudimus www. delfi. lt/news/daily/lithuania/susirupino-fiktyviais-zemes-sklypais-konservatorius-siulo-perzvelgti-reguliavima.d?id=82409171

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   spameris

  • Arunas Daunoras

   Arunas Daunoras

   Prieš 11 dienų

   saunuolis , pareklamavai , gandragalvius :D

 45. D. NOX

  D. NOX

  Prieš 11 dienų

  Nu blemba, šita Greta eilinis proektas. Tėveliai aktoriai ruošia ateitį savo pindosiai. Jums per mažai dievukų, dar vieną kažkokie .... pasiūlė. na visi ir VALIO rėkia, džiaugiasi. Kai atsiranda va tokie "nuostabūs vaikai" reikia atidžiai pažiūrėti kas gi iš tikro pasaulyje vyksta. Na, bet dauguma tautiečių tvirtai tiki tuo, ką girdi. Tapinas jums pripūs "teisingų arabų". Jūs tik klausykite. Mąstykite kuo mažiau. Geriau papasakokite kaip prancūzai susikibę su merkel šoka naują šokį kuris vadinasi rusiška čiačiotka, a? Ką gi tai reiškia? Gal jau pradėkime šaukti ne VALIO, o УРААААА! Prieš ruskius jau maunatės kelnaites, taip reikia suprasti? Su ta greta priešakyje.

 46. Same Main

  Same Main

  Prieš 11 dienų

  Tiek Klarksonas, tiek Trump patarejas, tiek visi yra 100 procentu teisus. Nesuprantu visiskai, kodel Tapinas tariamai jais piktinasi. Tai akivaizdziai psichiskai nesveika mergina, kurios tevai yra radiklaus bolsevikai ne karta isssake, jog noretu,kad Vakarai zlugtu, o pavyzdziu jie laiko stalino laiku sssrs. O Putinui belieka pritarti pirma karta per 20 metu :) Beje, ne Thunberg, O Elza buvo super bajeris. Bravo.

 47. Petras Paludnevicius

  Petras Paludnevicius

  Prieš 11 dienų

  Rusiškas gaublys??? Ką tai turėtų reikšti

  • vaidas bulzgis

   vaidas bulzgis

   Prieš 8 dienų

   KAŽKĄ BAISAUS

  • Wolfiukaz

   Wolfiukaz

   Prieš 11 dienų

   Pigus tiesiog :D

 48. Marius Samavičius

  Marius Samavičius

  Prieš 11 dienų

  pagaliau

 49. Paulius

  Paulius

  Prieš 11 dienų

  Pirmą kartą gavau nuspausti dislike mygtuką. Laisvės TV dedasi nepriklausomu kanalu, o tobulai diktuoja JAV demokratų partijos naratyvą. Akivaizdus vakarietiško leftizmo kanalas, griežtas vienos politinės pusės naratyvas, jokio objektyvumo. Kaip gaila... Sugrįžkite atgal.

  • Paulius

   Paulius

   Prieš 9 dienų

   @Gintaras Juozaitis Vieną paskyrą turiu. Gal tu pats eik edukacinių laidų pasižiūrėti, siauraproti. Tik kai jas žiūri, pasistenk pražvelgti problemas iš abiejų pusių, nes priešingu atveju liksi vienos politinės pusės propagandistas.

  • Paulius

   Paulius

   Prieš 9 dienų

   @dzuze pe mano nuomone ne, pačioje pradžioje, gal visus pirmus metus, kanalas buvo labiau libertarinis ir tik tada jis pradėjo judėti link radikalaus leftizmo.

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   Modestai, oi, Pauliau, oj, Jonai, kiek tu turi paskyrų, rimtai? Nebekomentuok savo bjauraus šūdo ir eik edukacinių laidų pasižiūrėti. Esi siauraprotis, o tavo mąstyme nėra jokios progresijos ar dinamiškumo.

  • dzuze pe

   dzuze pe

   Prieš 11 dienų

   Sugrizti kur? sis kanalas visada toks ir buvo.

  • Paulius

   Paulius

   Prieš 11 dienų

   @Juozas Preikšaitis ane? :DDDDDDDD

 50. Vytautas Paulauskas

  Vytautas Paulauskas

  Prieš 11 dienų

  Supratau, kad jaunimas teisus, nereik gimdyt vaiku, nebus kas teršia gamta, išgelbėsim ja. O jei norim greito rezultato tai reikia šlubo vokiečio, jis naikindamas žmonija gelbėjo gamta, VIVA genocidas, bet biški prasimetė, nereikėjo deginti. O šiaip gamta keičiasi ir to nesustabdysi, reikia susitaikyti ir prisitaikyti. Prieš 200 metų žmonių buvo vienas milijardas, dabar 7,7 milijardo. Didės gimstamumas, didės užterštumas, ateis laikas ir žemė pati susitvarkys, nušluos visa žmonija arba didžiąją jos dalį ir išsispręs savo problemas.

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 9 dienų

   @Vytautas Paulauskas Kiekvienam tavo sakinyje yra dalelė tiesos, bet išvados tai jomajo. Spėju mokykloje fizika prastai sekėsi

  • Vytautas Paulauskas

   Vytautas Paulauskas

   Prieš 10 dienų

   @wwwelkam kaip ir sakiau, šitą bėda išspręs dar vienas šlubas vokietis jei nori greitų rezultatų. Šiaip kiekvienas žmogus iškvepia co2, kaskart iškvėpdamas terši gamta, kiekvienas žmogus spinduliuoja šiluma į aplinką ir ją šildo. O kas bus kai ne 7.7 milijardo, o 77 milijardai žmonių bus? Kiekviena ekologiška technologija išgauti naudojami ne ekologiški šaltiniai. Vėjo jėgainės pagamintos iš poliesterio, epoksido dervų su stiklo pluoštu, viduje metalai išlydyti ne saulės spinduliuose, o teršiant gamta. O dar visokie ekonomikos skatinimai skatinant vartojimą, nes nedidėjant vartojimui nedidės ir ekonomika, ateis krizė, suprastės gyvenimo sąlygos ir t.t. Ta pati Greta būtų gimusi ne viskuo aprūpintoje Švedijoje, o Baltarusijos kaime, tai kalbėtų kaip pagerinti bulvių derlių ir geriau gyventi, o ne apie atšilimus. Taip žmogus daro įtaką klimato atšilimui, bet tai daro žmoniu skaičius, o ne konkretus žmogus. Dėl didėjančios vartojimo ir miškai tie patys kertami, nes juk ikea baldai greit lūžta, atsibosta, reik naujų.

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   @Vytautas Paulauskas "Supratau, kad jaunimas teisus, nereik gimdyt vaiku, nebus kas teršia gamta, išgelbėsim ja" Prastai supratai. Net jeigu visi žmonės nuo šiandien nustotų gimdyti vaikus likę gyvi žmonės vistiek išmestų pakankamai CO2 kad būtų prastai likusiems gyventi. Problema ne tame jog žmonija naudoja energiją, o tai iš kur ją gauna.

  • D. NOX

   D. NOX

   Prieš 11 dienų

   O jeigu greta neleis, kaip tada? :))))))

  • Vytautas Paulauskas

   Vytautas Paulauskas

   Prieš 11 dienų

   @kodilodinoza Žemei yra 4,5 milijardo metu, joje žmogus egzistuoja realiai kokius 200000 metu, tai yra daugiau nei 20000 kartu trumpiau nei žemė. Mūsų egzistavimas žemės mastu trunka ne ilgiau nei vienas karves pirstelėjimas jos gyvenimo trukmėje. Mes esame žemės pakirkšnutės, kol viena galima pasikasyti, kai privista per daug reikia išnaikinti. Kaip mes užlipdami ant skruzdėlės nemastome apie jos gyvenimą, taip ir žemė nušluodama mus nuo savęs net nesureaguos jog čia egzistavome. Mes nesame pasaulio bomba, mes esame jo šiukšlės ;)

 51. Mantas radzevičius

  Mantas radzevičius

  Prieš 11 dienų

  Kada išsiskirs daugiau metano, žolei supuvus natūraliai ar tą patį kiekį suvalgius karvei ?

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   @Mantas radzevičius O tai kaip žuvys išgyvena be deguonies? Bet iš natūralių šaltinių yra iškiriama daugiau metano negu karvės.

  • Mantas radzevičius

   Mantas radzevičius

   Prieš 11 dienų

   @wwwelkam Šauniai, tai reiškia, pelkėse, vandens telkiniuose irdamos žolės išskiria metaną, nepalyginamai didesniais kiekiais nei karvės.

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   Yra du puvimo/virškinimo būdai: aerobinis (su deguonimi) ir anearobinis (be deguonies). Kai yra pakankamai deguonies jokio metano nėra gaminama o tik CO2. Karvės pilve taip pat ir dideleme savartyne nėra pakankamai deguonies todėl gaminama ir metanas ir CO2. Apie 60-70% sudaro metanas. Jeigu norite sužinoti daugiau pasiieškokit "anearobic digester".

  • Nyanko Sensey

   Nyanko Sensey

   Prieš 11 dienų

   Man dabar tikrai idomu 😄

 52. Vytautas Arminas

  Vytautas Arminas

  Prieš 11 dienų

  Tikrai labai aktuali tema. Tačiau čia išsamiau buvo aptarta (kaip ir beveik visur viešoj erdvėj) tik žmogaus daroma veikla. Kažkodėl CO2 emisija tapo defacto atšilimo priežastimi. Bet ar tikrai? Kodėl niekas nekalba apie saulę? Gal reikia priminti, kad šalia žemės yra vienas rimtas reaktorius, kuris veikia jau milijardus metų, ir kuris turi savo ciklus. O kaip tik paskutiniu metu yra jos aktyvus periodas. Taip kad galima vaikšioti su plakatais, rėkauti ir piešti kreidelėm, bet šiuo aspektu pakeisti nieko negali. Aišku visur yra hipotezės, bet aš esu labai skeptiškas, kad ką nors apskritai galima pakeisti. Važinėti po konferencijas ir pasakoti idiliškas vizijas galima (kaip kad daro Greta), bet tikimybė ką nors pakeisti yra niekinė. Galime žaisti rūšiuodami šiukšles, neeikvoti visko kaip pakvaišę, nuo to aplinka tikrai bus švaresnė, bet kad sustabdysim ledynų tirpimą, čia jau utopija. Ir das vienas dalykas - kaip dabar į "klimato kaitą" yra investuojami pinigai. Užtektų sodinti medžių, tai būtų pigiausia ir efektyviausia. Dabar didžioji dalis pinigų nugula projektams, konferencijoms, pompastiškiems pokyliams, o realių pokyčių nevyksta. Dar viena keista vieša nuomonė, kad naftos produktais varomus automobilius reikia keisti elektriniais. O ličio baterijų gamyba ar jau tikrai yra tokia nekalta. Krauti jas reikia, o iš kur energija. Jeigu iš atominės elektrinės, tai dar gerai, bet kaip Vokietijos atveju ta energija yra gaunama deginant anglis. Čia manimuliacijos daug daugiau nei atrodo.

  • Vytautas Arminas

   Vytautas Arminas

   Prieš 9 dienų

   @Nyanko Sensey kiekvienas žmogus privalo tvarkingai gyventi. Iš tų asmenų atsiranda ir įmonių vadovai, jie nėra iš kosmoso nuleisti, o su jais ateina ir kultūra ir požiūris į aplinką. Tačiau bent jau aš mačiau visišką vangumą. Kalbant apie šiūkšles, jau senokai vedžiodamas šunį vis paiimu papildomą maišelį aprinkti aplinkui vis primėtomų pakuočių. Siūliau kaimynams kartu susibėgti sutvarkyti, niekas nieko nenori papildomai daryti. Kartoną numes bet kur, nes perlenkti ir sukišti į kontenerį yra per sunkuį, rūšiuoti irgi nesivargina, nes neva viską suverčia į bendras. O ir daugiau nuo to nekainuos, kad nerūšiuosi. Gal čia kelių kartų klausimas. Girdžiu, kad mokiniai dabar labai aktyvūs, visuomeniški, bet aš ką matau, tai tie mokiniai daugiausiai cigarečių pakelių ir saldumynų pakuočių ir primėto.

  • Vytautas Arminas

   Vytautas Arminas

   Prieš 9 dienų

   @wwwelkam oj oj, labai jau užsivedėt. Aš tik kelias replikas pasakysiu. Pirma, aš esu skeptiškas į tai, kokių priemonių dabar imamasi CO2 emisijos mažinimui pasauliniu mastu. Europa iš esmės taip, juda gera linkme, bet irgi tikrai ne viską apima. Pvz. laivai teršia ypatingai, ir jų kiekiai tikrai neįtikėtini (www.marinetraffic.com), tačiau su jais kaip ir niekas nedaroma. Toliau miškai Brazilijoj kertami labai sparčiai (Brazilija gal vienintelė tik viešoj erdvėj labiau eskaluojami, bet šiaip visur medienos ir ploto poreikis auga, tad daug kas lieka ne taip vieša). Kinija, Indija, visa Afrika, Pietų Amerika, ten ekonomikos auga, ar jie ko nors klauso, na gal ir daro kažką, bet iš esmės žiūrint į populiacijos augimą, netikiu nei kruopelyte, kad CO2 emisiją bent mažėti pradėtų, ji tik augs. Nesvarstau jokių pasaulinių karų, nes po tokių dalykų niekas nieko negali įvertinti. Todėl konferencijos, pasirašyti popieriai tarp valstybių galvų nelabai ką duoda ir duos. Tikriausiai ir medžių niekas neatsodins, nes juos kerta tam, kad tose vietose gulėtų asfaltas ir vyktų statybos. Antra. Svaidytis lozungais, kad skeptiškumas - tai kvailumas, yra tikrai nerimta. Gal norėjos pasakyti, kad įtarumas. Tikėti bet kuo, kas viešoj erdvėj pumpuojama yra kritikos stoka. Aš pats labiau lyg ir esu/buvau nuomonės, kad vis tik klimato pokyčiai yra natūralus procesas, bet daugiau paskaičius publikacijų tarsi ryškėja vaizdas, kad žmogus vis tik teršia neprastai. Todėl nesigėdysiu pasakyti, jog šiuo klausimu yra visko, tiek manipuliacijų, tiek mokslo. Trečia. Taikau pačiam. Kiek manai pats yra verta nuomonė žmogaus, kuris rašo pasivadinęs slapyvardžiu, nes viešai bijo ką nors pasakyti savo tikriuoju vardu? Arba kodėl iš esmės slėptis reikia po wwwelkam?

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   @Vytautas Arminas "tikiuosi,<...>tie 10k lifespan tikrai veikia." Ne tik veikia bet ir gali paduoti į teismą jei tai netiesa. Yra daugiau baterijų chemijų nei lipo. LiMnO2, LiFeMnPo4, LiFePo4, Li-S ir dar daugiau, kurių nežinau. iš daugumos baterijų yra reikalaujama didelių iškrovimo srovių todėl iki tavęs ateina mažas pasirinkimas.

  • VL

   VL

   Prieš 11 dienų

   @Nyanko Sensey Ne visiškai tiesa. Kinija pastaruoju metu daug investuoja į atsinaujinančius energijos šaltinius. Taip, Kinija tai daro tam, kad bent kiek pasikeltų savo totalitarinės diktatūros įvaizdį savo bei kitų šalių piliečių akyse, bet jų ekonomika per pastaruosius 10 metų realiai tapo daug žalesnė. Dėl Indijos bei JAV padėtis tikrai daug blogesnė, pagrinde dėl dabartinės valdžios-- tiek Trumpui, tiek Modi daug svarbiau yra patenkinti savo trapius ego, negu rūpintis realią savo šalių gerovę (ne tik klimato kaitos klausimais). Laimei, abi šalys demokratinės, todėl reikia tikėtis, kad rinkėjai bus sąmoningi ir išrinks atsakingesnius šalies lyderius (kiek tai realu- jau kitas klausimas, bet viešas diskusijas svarbiais klausimais visuomet reikia skatinti, nes tai šviečia visuomenę)

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   @Nyanko Sensey "kinija, indija, jav deda skersa ir net neketina netersti gamtos" Top 5 didžiausi saulės jėgainės yra: 1 saharos dykumoje 2 Indijoje 3 Kinijoje 4 Indijoje 5 Indijoje Taip pat Kinija ir indija investuoja į atominę energiją. JAV nuo 1970-ųjų metų sumažino CO2 išmetimą ~1/4. Teigti jog šios šalys nieko nežada daryti yra netiesa. Beje dauguma Kinijos CO2 yra dėl eksporto - taigi jei kitą kart pirksi prekę made in China žinok prisidėjai prie Kinijos CO2 išmetimo. Europa perkėlė savo fabrikus į kitas šalis ir sau petį plakšnodami sako - "kokie mes ekologiški. Mes tiek sumažinom savo CO2 išmetimą".

 53. Karolis Nelogiškas

  Karolis Nelogiškas

  Prieš 11 dienų

  Kažkokia mirusi publika.... :/ O šiaip norėtusi outro muzikėls ilgesnės :D

 54. OneElkCrew

  OneElkCrew

  Prieš 11 dienų

  Man patiko Dispropagandos išsireiškimas dėl Gretos: climate change is real, Greta isn't.

 55. Jonas B

  Jonas B

  Prieš 11 dienų

  Andrius tik vienos puses nuomone issake, nepaminejo, kad zalia energetika brangiai kainuoja, jos vaikymasis kenkia ekonomikai. Geda valstieciams uz tarsos mokesti, kuris dar labiau nuskurdins lietuvius! Tokiu nesamoniu nebutu buve, jei rinkimus butu laimeje konservatoriai.

  • Gintaras Juozaitis

   Gintaras Juozaitis

   Prieš 9 dienų

   Man atrodo, Joneli, visai nesiorientuoji aplinkoje kaip ir 26 fake like ant tavo apgailėtino komentaro. Permąstyk savo vertybes.

  • Andrius Treinauskas

   Andrius Treinauskas

   Prieš 10 dienų

   Va, prašom. Viskas nuo A iki Z paaiškinta. Tiek techniniu, tiek ekonominiu požiūriu. Į pavadinimą dėmesio nekreipkite, netinkamai parinktas, mano nuomone. ltplayer.info/show/bEw2dUIxejk1Z0E.html

  • Juozas Preikšaitis

   Juozas Preikšaitis

   Prieš 11 dienų

   @Nyanko Sensey mažiau žiūrėk į kinija ir amerika pirma pradėk nuo saves dar syki pažiūrėk laida ir geriau įsiklausyk apie ką ten kalba o kol valdžioje toks kaip trampas arba kinijoje komunizmas nors galva apsišik bet jų požiūrio nepakeisi jie mato pinigus ir negalvoja kas bus po jų

  • Nyanko Sensey

   Nyanko Sensey

   Prieš 11 dienų

   @Juozas Preikšaitis mes kenksim ekonomikai. Saugosim gamta o jav ir kinija juodys vandenynus toliau. Tavo ziniai vandenydai pagamina 70proc zemes deguonies. Tad...

 56. Žmogus Hibridas

  Žmogus Hibridas

  Prieš 11 dienų

  ltplayer.info/show/U1ZLLTN1cGZXQjg.html kuriems žmonėms svarbi realybė ir šviesa pažiūrėkit šitą video ir spręskit kas ir kodėl meluoja ir kokiu tikslu tai daro.

  • Žmogus Hibridas

   Žmogus Hibridas

   Prieš 10 dienų

   @wwwelkam ltplayer.info/show/LU94UHBNcmZVZEU.html paklausyk Rolando Paulausko Signataro ką sakė prieš 3 metus na ir kas vyksta visiškas chaosas ką kalbėjo prieš 20 metų kad bus juvinalinė justicija žmonės praras darbas ir žmonės pabėgs iš lietuvos tas ir vyksta. ltplayer.info/show/cm0wT1FvQm9wZ0E.html GYvensim blogiau aš tą jau matau.

  • Džeris Monmorensis

   Džeris Monmorensis

   Prieš 11 dienų

   Būk mielas, žmogau, tą Russia Today ir InfoWars mėšlą drabstyk kituose kanaluose, gerai? Kitur galbūt rasi daugiau sekėjų, nei čia.

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   Ne į temą video

  • dzuze pe

   dzuze pe

   Prieš 11 dienų

   kas jis toks? cia satyra?

 57. Rima Bar

  Rima Bar

  Prieš 11 dienų

  Kaip graudu,kad A.Tapino paminėti,"herojai"LT.ir pasaulyje,yra menkystos,menkystės fiestoje.Nuo,kai kurių politikų debilizmo iki idiotizmo- vienas žingsnis.Kaip ir A.Tapino sarkastiškas šmaikštumas iki minčių genialumo.Ačiū tau Andriau,net oras nebeatrodo toks bjaurus juokiausi iš viso to nuoširdžiai.

 58. Kordelijus Blaževičius

  Kordelijus Blaževičius

  Prieš 11 dienų

  Jaučiu jok i Zarasus jau per dažnai LaisvėsTV atvažiuoja, tikriausiai jau atsibode, sedi nusimine...

 59. methetuber

  methetuber

  Prieš 12 dienų

  Dėl klimato kaitos svarbiausias faktas yra tas, kad emisijų augimas dabar vyksta trečio pasaulio šalyse. Vienintelis būdas nors minimaliai atšilimą prilėtinti yra stabdyti jų ekonominį vystymąsi ir palikti tas šalis giliame skurde. Aišku, niekas to nesiūlo, taigi ir atšilimo nesulėtinsime. Galime toliau apsimesti, kad naudodami mažiau popieriaus ir pan. kažką globaliai pakeisime, arba galime susitaikyti su realybe ir bandyti prisitaikyti prie besikeičiančių klimato sąlygų. Renewables jėgainės irgi nieko nekeičia, nes jų gamybai ir palaikymui naudojama daug resursų, ir jos gali gaminti tik mažą dalį elektros, nes tinklams yra būtinas pastovus tiekimas. Atominė energetika nebent galėtų būti aplinkai draugiška alternatyva, bet apie ją daugelis žaliųjų net neužsimena.

  • wwwelkam

   wwwelkam

   Prieš 11 dienų

   @MoFroBo Reikia žiūrėti ne pagal šalį o pagal žmogų(capita). Vidutinis Indas Į aplinką išmeta 10 kart mažiau nei vidutinis Amerikietis. Kita statistika verta dėmesio yra istorinės CO2 išmetimas. Mano manymu kas prisišiko tas ir turi išvalyti, o nepasmerkti Indo mirčiai, nes jis negali naudoti elektrinės pumpos vandeniui pumpuoti.

  • MoFroBo

   MoFroBo

   Prieš 11 dienų

   Pasizek desimtuka pas ka daugiausiai emisiju ir visos tos salys kartu sudejus nusveria likusi pasauli. Palikt tas salis giliame skurde... Gal cia ponaitis A. Uzkalnis? Retas cinikas tokias idejas turi.

 60. BrigitaKu

  BrigitaKu

  Prieš 12 dienų

  Puikus epizodas. Gaila tik apmaudaus kontrasto tarp Anglijos lietuvių ir Zarasų publikos. Gal čia ir yra prasmė atvažiuoti į svečius su bonka? Toks pamąstymui

  • Rima Bar

   Rima Bar

   Prieš 11 dienų

   Nesu kalbininkė.Bonka,.lietuviškai yra butelis.😀

Kitas